Petr Dobřický

Jmenuji se Petr Dobřický  a pocházím ze středních čech z města Čáslav.

Neumim psát dlouhé texty, takže proto to tak krkolomně bude vypadat i teď :-)

Od dětsvtví se věnuji sportu, začínal jsem s atletikou kterou jsem dělal závodně cca 12let, poté sem se začal věnovat florbalu a badmintonu. Vzhledem k mé dřívější sportovní vytíženosti si nešlo nevšimnout jak jeden kamarád po druhým ukončoval sezonu či karieru kvůli různým zraněním, a tak mě napadla myšlenka že bych mohl jít ve šlépějích mého táty, který dělá fyzioterapeuta české reprezentaci už více jak 30let.  Nejdřív sem se tomu věnoval jako zálibě, nic oficielního občas sem pomohl tatkovi a tím sem mu pořád ,,koukal pod ruce'' abych věděl co a jak, poté co jsem dodělal střední jsem se vydal do Prahy na masérskou školu Standy Herverta v Refitu. Od té doby jsem absolvoval několik odborných školení a byl i na několika kongresech které byli zaměřeny na fyzioterapeuty, maséry či podiatry. Přitom jsem už vykonával svojí praxi v Kolíně a v Čáslavi. V Kolíně jsem se staral především o atlety, ale i o ,,normalní'' lidi. Po čase nam v Kolíně nebyl prodloužen pronájem prostorů a tak jsem musel odejít. Začal jsem pracovat v Čáslavi. Mimo to se starám o českou atletickou reprezentaci do 19 let.

Začátky byli velmi tvrdé, pamatuji si jak sem ze začátku udělal za den 2-3 klienty a padal jsem na hubu vyčerpáním :-D je to fyzicky hodně namáhavá práce, a kdo řiká že neni, tak to dělá asi špatně. Postupem času jsem se ,,zocelil'' a už je to  v pohodě ale první rok byl hodně krušnej, z prace sem chodil div né už ve spánku a ranní budíky sem taky zrovna nemiloval. 

Jestli chcete něco vědět dalšího tak stačí říct, je pro mě těžký takhle o sobě něco napsat, mám rád kontakt s lidma, takže si o tom radši  budu povídat než-li to tady datlovat do počitače :) 

tak zatim, a těšim se až budete na stole :)

r.2016